Ciekawe gry zręcznościowe na iOS

Liczba gier zręcznościowych wydanych na telefony i tablety z systemem iOS jest ogromna, dlatego wybór odpowiedniego tytułu nie należy do łatwych zadań. Wybraliśmy najciekawsze gry przygotowane z myślą o urządzeniach firmy Apple.

Super Mario Run

Super Mario Run to gra, która została w pełni dostosowana do potrzeb nowoczesnych smartfonów. Sympatyczny hydraulik po raz pierwszy zadebiutował na urządzeniach z systemem iOS. Ogromnym plusem tej gry zręcznościowej jest możliwość obsługiwania tylko jedną ręką. Będąc w autobusie, szkole czy na korytarzu w pracy możesz grać bez żadnych przeszkód. W Super Mario przygotowano kilka bardzo ciekawych i zróżnicowanych poziomów. To jedna z ciekawszych gier dostępnych na iOS.

Street Fighter IV

Klasyczne bijatyki rodem z automatów do gier wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. Najnowsza odsłona kultowej serii Street Fighter zawiera 32 zawodników, a także ulepszoną oprawę graficzną. Proste i intuicyjne sterowanie sprawia, że opanowanie poszczególnych kombinacji zajmuje dosłownie kilka sekund. Dużym plusem gry jest tryb multiplayer umożliwiający rywalizację za pośrednictwem sieci.

Injustice II

Gra zręcznościowa na iOS z bohaterami komiksów DC w roli głównej. Jeśli chcesz sprawdzić się jako Superman, Batman czy Flash to Injustice II daje Ci tą niepowtarzalną możliwość. Jak na grę mobilną nowy tytuł zachwyca wprost swoją perfekcyjną grafiką. Dzięki temu można poczuć się jak prawdziwy superbohater. W drugiej części tej zręcznościowej gry znalazło się jeszcze więcej znanych postaci. Ten tytuł wciąga bez końca, dlatego warto po niego sięgnąć.

Pac-Man

Ciekawe gry zręcznościowe na iOS

Pac-Man to gra zręcznościowa, którą kojarzy absolutnie każdy. Prosta grafika 2D nie przeszkadza, aby bawić się doskonale. W nowej wersji gry przygotowano szereg zróżnicowanych poziomów, a także dodatkowych misji pozwalających na uzyskanie większej liczby punktów. Sympatyczny stworek połykający wszystko, co znajdzie się na jego drodze jest bardzo łatwy do opanowania. W tą grę zręcznościową na iOS po prostu trzeba zagrać!

Touchgrind BMX 2

W tej grze zręcznościowej musisz wykazać się nie lada umiejętnościami. Do sterowania rowerem potrzebujesz tylko dwóch palców. Proste sterowanie umożliwia wykonywanie całej masy rozmaitych ewolucji. Wiele ciekawych map i rozmaitych przeszkód sprawia, że każdy kolejny poziom jest nie lada wyzwaniem.

Zen Pinball

Zen Pinball to bardzo popularna zręcznościówka charakteryzująca się niepowtarzalną oprawą graficzną. Stoły w oprawach komiksów Marvela, Star Wars, Alien czy The Walking Dead cieszą oko. Sama rozgrywka jest bardzo interesująca i przede wszystkim wciągająca. Uderzanie w małą kuleczkę wbrew pozorom wymaga umiejętności i sprytu. Wszystko bardzo dobrze jest dopasowane do urządzeń z systemem iOS.