Gry zręcznościowe online za darmo

Gry zręcznościowe online za darmo są niezwykle popularne. Oferta producentów jest ogromna, dlatego wybranie ciekawego tytułu nie jest łatwym zadaniem. Wybraliśmy najciekawsze zręcznościówki, które sprawią, że poświęcisz na nie każdą wolną chwilę.

Mango Mania

Gra zręcznościowa zachęca przede wszystkim oprawą graficzną i bardzo intuicyjnym sterowaniem. Kierując małym stworkiem musisz w odpowiednim momencie podskoczyć, aby zebrać owoc Mango, a także Diamenty.

Jump and Bounce

W tym tytule masz do wyboru kilka zabawnych postaci, które skaczą po planszy. W odróżnieniu od innych gier musisz wiedzieć kiedy sprowadzić swojego bohatera na ziemię, aby uniknąć przeszkody. Zręcznościowy tytuł wymaga dobrego wyczucia czasu.

Monocycle

Jazda na jednym kole od roweru w rzeczywistości jest bardzo trudna. Na szczęście w tej grze zręcznościowej opanowanie tej techniki jest znacznie łatwiejsze. Sterując strzałkami w lewo lub w prawo trzeba odpowiednio manewrować monocyklem. Ogromna prędkość, jaką można na nim rozwinąć jest dla graczy największym wyzwaniem.

Monster Battle

Gry zręcznościowe online za darmo

Bitwa sympatycznych stworków to gra stworzona wprost dla młodszych graczy. Aby pokonać swojego przeciwnika należy ustawiać elementy zgodnie z ich kolorami. W tym samym czasie potwór będzie atakował, dlatego liczy się każda sekunda. Kolorowa, ładna gra zręcznościowa kusi niepowtarzalnym urokiem.

Crazy Birds 2

Zwariowane ptaki powracają w jeszcze lepszej odsłonie. Strzelając nimi do przeszkód musisz zmierzyć się ze złowrogimi świnkami. Kluczem do sukcesu jest wycelowanie tak, aby przeszkody spadły na przeciwnika. Masz na to kilka szans, co znacznie ułatwia rozgrywkę. Crazy Birds 2 to jedna z fajniejszych gier zręcznościowych dostępnych za darmo.

Real Freekick 3D

Na liście darmowych, zręcznościowych gier online znalazło się również coś dla fanów piłki nożnej. W tym tytule trzeba wykonywać zarówno rzuty wolne, jak i karne. Ogromną zaletą jest możliwość wyboru dokładnych parametrów lotu piłki. Podkręcając ją i ustawiając siłę uderzenia bez problemu pokonasz bramkarza przeciwników. Turnieje organizowane w Real Freekick 3D dostarczają emocji na najwyższym poziomie.

Parking Training

Stań się mistrzem parkowania samochodem, dzięki grze zręcznościowej Parking Training. Mając do dyspozycji strzałki na klawiaturze musisz w jak najkrótszym czasie umieścić samochód w wyznaczonym miejscu. Każdy poziom jest zróżnicowany i wymagający, co znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę.

1+2=3

Rozwiązanie tytułowego zadania matematycznego wydaje się banalnie proste. W grze 1+2=3 trzeba udzielić poprawnej odpowiedzi na daną kombinację cyfr 1,2,3, a także plusów i minusów. Rozwiązaniem zawsze jest jedynka, dwójka lub trójka. Czas na udzielenie poprawnej odpowiedzi to tylko trzy sekundy, co sprawia, że proste zadanie staje się wymagające. Przy tej grze logiczno-zręcznościowej na pewno będziesz miał masę dobrej zabawy.