Jak zarabiać pieniądze grając w Fortnite

Jedna z najpopularniejszych gier ostatnich miesięcy jest świetnym sposobem na zarabianie. Jest kilka bardzo dobrych sposobów, które pozwolą na zdobycie prawdziwych, jak i wirtualnych pieniędzy.

Znajdź swoich fanów

Rozgrywki z Fortnite są chętnie oglądane w serwisie Twitch lub Youtube. Jeśli wyróżniasz się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, to załóż swój kanał i zdobądź społeczność fanów. Po pewnym czasie będziesz wspierany przez nich za pomocą wpłat. To bardzo popularny sposób, który pozwala zarobić całkiem sporo. Jedyne co musisz mieć to solidną kamerę internetową, a także szybkie łącze internetowe. Dzięki temu zapewnisz swoim widzom świetną jakość obrazu bez żadnych zacięć. Opcjonalnie przyda się również mikrofon do komunikowania z nowymi osobami oglądającymi rozgrywkę.

Dołącz do turnieju

Fortnite nie posiada oficjalnie trybu turniejowego, jednak nie oznacza to, że nie możesz sprawdzić się z innymi graczami i dodatkowo na tym zyskać. Wiele stron organizuje nieoficjalne rozgrywki, w których do wygrania są rozmaite nagrody. Bez problemu można znaleźć takie miejsca, gdzie za bycie najlepszym graczem otrzymasz pieniądze. Niektóre platformy oferują kilkanaście turniejów każdego dnia, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Graj i zdobywaj Kamienie Dusz

Jak zarabiać pieniądze grając w Fortnite

Na grze w Fortnite można się obłowić naprawdę ciekawymi nagrodami. Co trzeba zrobić? Rejestrując się zupełnie za darmo w serwisie Gamehag otrzymasz szansę zdobywania Kamieni Dusz. Specjalne punkty są przyznawane za dołączenie do rozgrywki, a także wykonywanie rozmaitych misji. Dzięki temu możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

W sekcji nagród znajdziesz także pakiety fundatorów, monety do gry, a także rozmaite zestawy broni.

Do zdobycia Kamieni Dusz nie musisz ograniczać się wyłącznie do Fortnite. W ofercie jest wiele ciekawych gier, które można ściągnąć na komputer. Na przerwy pomiędzy rozgrywkami świetnie sprawdzają się gry przeglądarkowe i mobilne dostępne na smartfonach. Monety są dostępne również do zdobycia za udzielanie się na forum czy pisanie recenzji konkretnych gier. Jeśli jesteś miłośnikiem Fortnite, to możesz podzielić się tym z innymi i dodatkowo zdobyć pieniądze. To świetny i bardzo prosty sposób zarabiania na grze!

Zostań mentorem innych graczy

Jesteś na tyle dobry, że z graczami na planszy robisz to co Ci się podoba? W takim razie możesz podzielić się swoją techniką z innymi graczami. W Wielkiej Brytanii zawodowcy wykorzystują różne serwisy, do oferowania swoich usług. Dzięki nim szybciej nauczysz się poruszania po mapie, strzelania, a także budowania przeszkód. To świetny sposób!

Sprawdzone sposoby na zarabianie V-Bucks

Wirtualne monety w Fortnite odgrywają kluczową rolę. Za ich pomocą możesz kupować rozmaite dodatki ułatwiające rozgrywkę, a także pozwalające na wyróżnienie się pośród innych graczy.

Najprostszym i najmniej wymagającym sposobem jest logowanie się każdego dnia do głównego menu. Zawsze możesz liczyć na trochę dodatkowych monet. Dobrym pomysłem jest również wykonywanie dziennych oraz tygodniowych wyzwań. To rozmaite zadania. Po ich ukończeniu na Twoje konto wpadną dodatkowe V-Bucks.