Konsola prezentem na pierwszą komunię

Konsola do gier to aktualnie jeden z popularniejszych pomysłów na prezent na komunię, dlatego w okresie komunijnym możemy liczyć na ciekawe promocje na konsole w sklepach internetowych. Poniżej znajduje się kilka ciekawych opcji oraz podpowiadamy, jaką konsolę dla dziecka wybrać.

 

Jaką konsolę wybrać gdy nie ogranicza nas budżet? Zdecydowanie Microsoft Xbox One X. Ta konsola nadaje się dla dziecka określającego się mianem zagorzałego gracza, przy której w wolnym czasie zrelaksują się również dorośli. Konsola została wyposażone w potężne podzespoły dzięki czemu gry działają w prawdziwej rozdzielczości 4K Ultra HD, co przy wsparciu technologii HDR zapewnia niesamowite doznania wizualne.

 

PlayStation to najpopularniejsza konsola świata, która doczekała się już kilku odsłon. Uwagę powinniśmy zwrócić na najbardziej przystępną cenowo Sony PlayStation 4 Slim, która jest najmniejsza i najsmuklejsza, co oznacza, że będzie najlepiej prezentować się w salonie. Dodatkowym atutem jest to że jest ona najbardziej energooszczędna, a mimo tego oferuje funkcjonalność podstawowej Sony PlayStation 4, łącznie z obsługą HDR.

Konsola prezentem na pierwszą komunię

Sony PlayStation Classic to konsola na prezent komunijny, dzięki której można wrócić do lat dziewięćdziesiątych. Dla dziecka to doskonała okazja do poznania ówczesnych hitów. Dobrze bawić będą się tutaj także rodzice, którzy otrzymają możliwość przypomnienia sobie młodzieńczych czasów. Sony PlayStation Classic to 20 preinstalowanych gier, między innymi Final Fantasy VII, TEKKEN 3 czy Wild Arms, a także bardzo kompaktowe gabaryty. 

 

Przemyślana, modularna konstrukcja Nintendo SWITCH sprawia, że jest to niezwykle oryginalna konsola do gier dla dzieci. To sprzęt, który może działać w trybie stacjonarnym oraz mobilnym, co zapewnia niespotykaną w konkurencyjnych propozycjach elastyczność sposobu rozgrywki. Nintendo SWITCH to doskonały prezent na Komunię dla dziewczynki i chłopca. Dziecko będzie mogło bawić się przy grach w domowym zaciszu, a w razie konieczności spakować konsolę do plecaka i np. pograć na świeżym powietrzu czy umilić sobie podróż.