Lista gier zręcznościowych z motorami

Motory dostarczają dużo frajdy, dlatego producenci przygotowali wiele interesujących tytułów. Wybraliśmy najlepsze gry zręcznościowe, w których będziesz mógł przejechać się motorem.

Moto GP 18

Gry zręcznościowe z motorami nie ograniczają się wyłącznie do prostych tytułów przeglądarkowych. Najnowsze Moto GP 18 zostało stworzone na bazie nowego silnika graficznego Unreal Engine 4 zapewniającego bardzo realistyczny obraz. Mechanika, jak i dynamika rozgrywki jest zbliżona do prawdziwych zawodów motocyklowych. Do wyboru gracze mają największe gwiazdy Moto GP, które mogą przemierzać najlepsze tory na świecie. Dodatkową zaletą jest tryb multiplayer pozwalający na grę ze znajomymi. Żaden miłośnik motorów nie przejdzie obok tego tytułu obojętnie.

OnRush

Gra zręcznościowa dostępna na konsole PS4 i Xbox One oferuje rozmaite pojazdy, które muszą przemierzać bardzo zróżnicowany, momentami niezwykle wymagający teren. W grze nie brakuje motorów, na których jazda jest świetna. Grę urozmaica dodatkowy dopalacz, wymagający przeciwnicy i różne tryby rozgrywki.

Bike Racing

Produkcja Softgames jest chętnie wybierana przez graczy. Bardzo prosta oprawa graficzna w połączeniu z intuicyjnym sterowaniem zapewnia doskonałą rozrywkę. Przemierzając górskie trasy w różnych porach roku musisz uważać, aby nie przewrócić się na przeszkodach. Na wielu odcinkach można rozwinąć największą prędkość, co daje ogromną ilość frajdy.

Moto Racer 4

Motoracer 4 została wydana na wszystkie platformy. Gra zręcznościowa z motorami pozwala na branie udziału w spektakularnych pościgach. W głównym menu można wybrać jeden z wielu dostępnych motorów, a także tras poprowadzonych w otwartym ruchu ulicznym lub w terenie. Jednym z najlepszych elementów jest tryb dzielonego ekranu, który umożliwia grę ze znajomym na jednym urządzeniu. Moto Racer 4 zachwyca pod wieloma względami.

Lista gier zręcznościowych z motorami

Motorcycle Club

Klasyczne motory, szybkie ścigacze czy prawdziwe wyścigowe maszyny. Tylko w Motorcycle Club znajdziesz tak zróżnicowaną ofertę dwukołowych pojazdów. Ścigając się na ciekawych trasach musisz pokonać inne kluby motocyklowe i udowodnić im, że jesteś absolutnie najlepszy. Bardzo realistycznie oddana mechanika i wciągające tryby gry dostarczają sporo frajdy.

MX vs ATV All Out

W tej grze zręcznościowej z motorami musisz udowodnić, że są one lepsze od popularnych, czterokołowych quadów. Cała gra skupia się na trasach terenowych naszpikowanych bardzo różnymi przeszkodami. Wyścigi wbrew pozorom nie są łatwe i trzeba być cały czas maksymalnie skupionym. Smak zwycięstwa nad rywalami jest jednak niepowtarzalny.

Elasto Mania

Ta gra zręcznościowa z motorami podbijała serca graczy, gdy komputery PC dopiero pojawiały się w domach. Mimo upływu lat i niezwykle prostej grafiki wciąż warto po nią sięgnąć. Motocyklista pokonuje rozmaite trasy, które mogłyby się wydawać nie do przejechania. Wykonując ewolucje trzeba być ostrożnym, bo o wywrotkę bardzo łatwo.