Najlepsze gry zręcznościowe z kulkami

Gry zręcznościowe to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Tytuły, gdzie główną rolę odgrywają kulki cieszą się ogromną popularnością. Intuicyjna obsługa i zróżnicowane poziomy potrafią wciągnąć bez końca.

Bubble Shooter Endless

Doskonała gra zręcznościowa z kulkami w porównaniu do innych wymaga od gracza trochę sprytu. Wyrzutnia ma załadowany jeden z kilku dostępnych kolorów kulek. Strzelając w pasujący kolor musisz zbić minimum trzy kulki. Im wyższy poziom, tym trudniej jest trafić, ale to bardzo mocna strona tego tytułu.

The Sorcerer

W grze Sorcerer wcielasz się w rolę maga, który musi strzelać kolorowymi kulkami. Na spirali co chwilę pojawiają się zestawy kulek. Nie możesz dopuścić, aby trafiły one na środek wężyka. Strzelając w odpowiednie kolory będziesz pozbywał się nadmiaru kulek i zdobywał za to punkty. Gra wbrew pozorom nie jest taka prosta, a na najwyższych poziomach trzeba wykazać się nie lada sprytem.

Najlepsze gry zręcznościowe z kulkami

Touch and Catch Being Santa

Gra idealna dla młodszych graczy. Zasady Touch and Catch Being Santa są banalnie proste. Mikołaj trzymający worek musi łapać kulki spadające z drzewa. W tym tytule liczy się refleks, dlatego trzeba nacisnąć przycisk myszy w idealnym momencie. To idealna gra na kilka wolnych chwil.

Endless Bubbles

Endless Bubbles to wyjątkowa gra zręcznościowa, w której sam możesz ustalić zasady. Gra na wynik to jedna z możliwości, jeśli wolisz po prostu rozegrać luźną partyjkę strzelając w kulki, to nie ma żadnego problemu. Nie jesteś w żaden sposób ograniczony czasowo, a liczba baniek, którą zbijesz jest wyłącznie twoim wyborem. Jedynym wymogiem do zbicia jest ułożenie minimum trzech kulek.

Fruita Swipe

Owoce zamiast kulek - tak w kilku słowach wygląda gra zręcznościowa Fruita Swipe. Jej bardzo mocną stroną jest intuicyjna obsługa, która pozwala wejść na poważnie do rozgrywki już od pierwszych minut. Przesuwając kursor myszy po owocach tego samego koloru możesz je eliminować otrzymując za to cenne punkty. Liczba kombinacji jest ogromna i to kolejny plus tego tytułu.

Bubble Blobs

Bubble Blobs to bardzo fajna gra zręcznościowa z kulkami, która wymaga od graczy trochę sprytu. Podobnie jak w innych tytułach trzeba zbić przynajmniej trzy kulki tego samego koloru. W przypadku, gdy nie trafisz, na planszy pojawiają się nowe kolorowe kulki. Warto więc dobrze celować, bo kilka złych trafień może skutkować przegraną. Bubble Blobs to prosta gra przeglądarkowa z bardzo przyjemną oprawa graficzną, jak i dźwiękową.

Dots

Dots to jedna z ciekawszych gier zręcznościowych posiadające elementy znane z gier logicznych. W ciągu kilkudziesięciu sekund trzeba skreślać kulki w takich samych kolorach. Głównym celem jest zdobycie 50 punktów, aby móc przejść do kolejnej rundy. Kilka udanych kombinacji pozwala na wykręcanie znacznie lepszych wyników. W Dots można grać bez końca i gwarantujemy wam, że ten tytuł tak szybko się nie znudzi!