Sprawdzone gry zręcznościowe dla 3 latka

Gry zręcznościowe dla dzieci w wieku do 3 lat stanowią całkiem sporą grupę. Wybraliśmy proste, ale jednocześnie sprawdzone tytuły, które bez wątpienia ucieszą maluchów.

Up Hill Racing 2

Miła dla oka gra zręcznościowa Up Hill Racing 2 będzie bardzo dobrym wyborem dla 3 latka. Prosta wyścigówka polega na pokonywaniu wzniesień przez samochód terenowy. Sterowanie polega na naciskaniu prawej lub lewej strzałki odpowiadającej za gaz i hamulec. Maluch bez większego problemu poradzi sobie z opanowaniem tego tytułu.

Power Jumper

Platformówka z elementami gier zręcznościowych opowiada o sympatycznej papużce, która szuka swojego ulubionego jedzenia w tym celu trzeba przemierzać poszczególne plansze, które skrywają banany, arbuzy, a także inne owoce. Mocną stroną tej gry jest przede wszystkim bardzo proste sterowanie i bardzo ładna, bajkowa grafika.

Epic Fruits

Sprawdzone gry zręcznościowe dla 3 latka

Darmowa gra zręcznościowa dostarczy wiele radości dzieciom w wieku do 3 lat. Głównym zadaniem jest strzelanie owocami w pojawiające się na planszy potwory. Sterowanie wyrzutnią polega na operowaniu myszką, dlatego najmłodsi nie będą mieli żadnych problemów z opanowaniem strzałów. Poziom trudności nie stoi na wysokim poziomie, więc nie ma żadnego kłopotu z osiąganiem kolejnych poziomów.

Fancy Diver 3

W Fancy Driver 3 gracz wciela się w postać nurka, który musi wydostać się na powierzchnie. Aby to zrobić trzeba zniszczyć przeszkody uniemożliwiające wypłynięcie z wody. Gra zręcznościowa w rękach 3 latków sprawdzi się świetnie, ponieważ bardzo łatwo jest osiągnąć wyznaczone cele. Do tego otrzymujemy ładną, przepełnioną kolorami oprawę graficzną. To wszystko sprawia, że najmłodsi gracze będą zachwyceni!

Pick Crafter

Cały świat oszalał na punkcie kultowego Minecrafta. Pick Crafter to jego uproszczona wersja, która polega na uzyskiwaniu rozmaitych surowców. Rozgrywka polega na klikaniu i zdobywaniu niezbędnych punktów. Dzięki temu można zdobyć niezbędne surowce pozwalające na zakup nowego ekwipunku i zwerbowanie pomocników. Mali gracze nie będą mieli trudności z opanowaniem bardzo prostego sterowania. Do gry zachęca także grafika w stylu Minecrafta.

Fly with Rope 2

Ta zręcznościowa gra dla 3 latka wyróżnia się na tle innych bardzo dużą grywalnością. Skacząc na linie trzeba łapać się krawędzi budynków i wzbijać się coraz wyżej. W tej grze bardzo łatwo rozwinąć dużą prędkość, dlatego trzeba bardzo uważać, aby nie upaść. Sterowanie opiera się wyłącznie na kliknięciach za pomocą myszy, co nie jest bardzo wymagające. Fly with Rope 2 spodoba się dzieciom, ponieważ wzbijanie się w przestworzach dostarcza sporo dobrej zabawy.

Forest Adventure

W tej grze głównym bohaterem jest słodki miś, który musi przejść bezpiecznie przez las. Na jego drodze znajduje się wiele przeszkód, dlatego trzymając przycisk myszy musisz zadbać, aby nic mu się nie stało. Podczas podróży będą pojawiać się gwiazdki, za które można kupić rozmaite ulepszenia. Forest Adventure jest bardzo ładną grą zręcznościową dla 3 latków.