TOP 5: gry zręcznościowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają gry zręcznościowe, ponieważ dostarczają one dużo frajdy. Świetna oprawa graficzna i intuicyjne sterowanie sprawiają, że opanowanie wszystkich zasad zajmuje zaledwie chwile. Sprawdź nasze 5 najlepszych gier zręcznościowych dla dzieci.

Adventure with Misty

Adventure with Misty to gra zręcznościowa, która wyraźnie wyróżnia się na tle innych ty-tułów. Wcielając się w wiedźmę musisz przemierzać kolejne poziomy i pokonywać rozmai-te przeszkody. Na drodze nie zabraknie wymagających przeciwników takich jak chociażby groźny smok. Nagrodą za grę są Kamienie Dusz, które później można wymieniać na bar-dzo atrakcyjne nagrody. Gra zręcznościowa jest bardzo łatwa do opanowania, dlatego każde dziecko poradzi sobie z nią bez większego kłopotu.

Up Hill Racing 2

Doskonała zręcznościowa gra, która cieszy się gigantyczną popularnością zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i na telefony. Mając do dyspozycji niewielki samochód tereno-wy musisz przemierzać góry naszpikowane wymagającymi przeszkodami. Kluczem do perfekcyjnego przejazdu jest odpowiednie używanie gazu oraz hamulca. Nie zawsze wy-soka prędkość pozwala na ukończenie danego poziomu. Up Hill Racing 2 to idealny tytuł dla młodszych graczy.

Tetris

Tetris to absolutnie obowiązkowa pozycja na liście każdego młodego gracza. Ten tytuł urzeka przede wszystkim prostotą, która jednocześnie niesamowicie wciąga. Zasady są banalnie proste. Kwadraty w różnych kształtach spadają na planszę, a Ty musisz ułożyć je tak, aby powstała z nich jedna pełna linia. Z każdą chwilą liczba elementów narasta, dlatego trzeba się spieszyć, ponieważ zapełnienie planszy będzie oznaczało koniec gry. Prosta grafika i bardzo intuicyjne sterowanie to główne cechy wyróżniające tą grę. Nie-gdyś Tetris królował na przenośnych konsolach, teraz jest dostępny na telefonach i w wersji przeglądarkowej.

TOP 5: gry zręcznościowe dla dzieci

Heavy Metal Machines

Kolorowa i przepełniona akcją gra zręcznościowa jest osadzona w interesującym, posta-pokaliptycznym świecie. Głównym celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Do tego można wykorzystać rozmaite pojazdy wyposażone w niszczycielską broń. Producenci przygotowali sporo rozmaitych ulepszeń, które można zdobyć za przechodzenie kolejnych poziomów. Warto zainteresować się tą grą.

War Thunder

Dzieci przepadają za samolotami, czołgami i innymi pojazdami wojskowymi. W War Thun-der można zasiąść za sterami maszyn historycznych należących do dawnego ZDRR, Stanów Zjednoczonych czy Niemiec. Oprawa graficzna cieszy oko jednocześnie nie bę-dąc zbyt wymagającą dla komputerów. Na pewno młodzi gracze docenią ogromne plan-sze, na których toczą się spektakularne bitwy. To tytuł na długie godziny również dla młodszych graczy.