Zarabianie na graniu w gry - sprawdź jak to robić

Granie w rozmaite gry to dla jednych czysta przyjemność, a dla drugich doskonała okazja, aby zarobić. Spędzając kilka godzin przy swoich ulubionych tytułach możesz zyskać nie tylko pieniądze, ale również klucze do gier, czy inne ciekawe gadżety. Sprawdź, jak to zrobić!

Wejdź na wyższy poziom i zacznij zarabiać realne pieniądze

Społeczność graczy CS:GO, Fortnite czy League of Legends jest ogromna. Jeśli wyróżniasz się na tle innych i możesz pochwalić się bardzo dobrymi statystykami, to jest to doskonały pierwszy krok do zostania Pro graczem. Każda znana postać ze świata gamingu zaczynała w taki sam sposób stopniowo pnąc się po szczeblach kariery coraz wyżej. Najlepsi z najlepszych otrzymują kontrakty z zawodowymi ekipami, które rywalizują na całym świecie. Wtedy, zwykłe hobby zamienia się w normalną, codzienną pracę. Pamiętaj! Trening czyni mistrza, dlatego im więcej będziesz trenował, tym szybciej załapiesz się do wyższej ligi. Tam czekają nagrody, pieniądze no i oczywiście sława.

Zdobywaj klucze do gier i doładowania całkowicie za darmo

Granie dla wielu osób jest świetnym sposobem na zrelaksowanie się po pracy, szkole czy innych wymagających zajęciach. Okazuje się jednak, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Co to znaczy? Wiele serwisów w Polsce w zamian za przystąpienie do danej gry oferuje rozmaite nagrody w zamian. Przeglądając rozmaite strony internetowe trafiliśmy do portalu Gamehag. W pełni darmowy serwis oferuje dostęp do wielu bardzo interesujących gier, chociażby takich jak Final Fantasy XV, World of Tanks, czy PlayerUnknown’s Battlegrounds. W ofercie Gamehag znajdują się także inne ciekawe gry przeglądarkowe, a także minigry w sam raz do zagrania w przerwach.

Zarabianie na graniu w gry - sprawdź jak to robić

Ogromnym plusem jest to, że rejestracja, jak i wejście do wszystkich gier jest całkowicie darmowe. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów, ani irytujących mikropłatności. W jaki sposób można zarobić? Grając w wybrane gry zbierasz Kamienie Dusz, które w dowolnym momencie możesz wymienić na wybrane przez siebie przedmioty. W pierwszej kolejności do zdobycia są klucze do CS:GO, Fallouta czy Battlefielda. Ciekawą opcją są doładowania do Steam, Playstation Plus czy Xbox Live. Najwytrwalsi gracze mogą powalczyć nawet o konsolę PS4!

Na Gamehag masz pełną swobodę wyboru. Wysokość Twojego zarobku zależy tylko i wyłącznie od poświęconego czasu. Tak naprawdę dorobić się nagród można naprawdę szybko. Pomocne jest w tym wykonywanie przydzielonych zadań, tworzenie recenzji ulubionych gier, czy polecanie strony znajomym. Ten serwis jako jeden z niewielu oferuje jasne i przejrzyste zasady i za to należy go docenić!

Handlowanie przedmiotami w CS:GO to też sposób na zarabianie

Handlowanie przedmiotami cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie w takich grach jak CS:GO. Jak można zarabiać w tej grze? W zakupionych przez ciebie skrzynkach znajdziesz rozmaite przedmioty, które możesz wykorzystać w grze, ale również wystawić na sprzedaż. Na tym sposobie można zarobić całkiem sporo w zależności od tego jakie przedmioty masz w swoim posiadaniu. Skrzynki i klucze do CS:Go da się zdobyć całkowicie za darmo. Wtedy zysk ze sprzedaży jest jeszcze większy.

Wiele skrzynek i skinów można także zdobyć pod koniec gry na danej mapie. Im więcej będziesz grał, tym większa szansa na zdobycie kolejnych przedmiotów. Wystawiając przedmiot pamiętaj, aby dodać do niego krótki opis. Najtrudniejszy punkt całej transakcji to oczekiwanie na kupca. Nie zniechęcaj się, bo nie zawsze da się sprzedać daną rzecz w kilka minut. Na pewno trafi się ktoś zainteresowany, jednak ciężko przewidzieć kiedy dokładnie to nastąpi. Jeśli wykażesz się cierpliwością, to z czasem na pewno Ci się to opłaci.